Artykuły dla niepełnosprawnych (43 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 614600
  • 659,00 zł/szt
  • 535,77 zł/szt netto
  659,00 zł/szt
   1. Nr ref.: 614642
  • 799,00 zł/szt
  • 649,59 zł/szt netto
  799,00 zł/szt
   1. Nr ref.: 20856976
  • 719,00 zł/szt
  • 584,55 zł/szt netto
  719,00 zł/szt
Strona

Artykuły dla niepełnosprawnych

Urządzasz łazienkę, z której będą korzystać seniorzy i osoby z niepełnosprawnościami? W takim razie koniecznie zajrzyj do prezentowanego działu! Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów dla niepełnosprawnych, dzięki którym stworzysz inkluzywną przestrzeń do higieny i pielęgnacji ciała!

Szeroki wybór artykułów dla niepełnosprawnych

Podczas urządzania łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na jej design i nowoczesny charakter. Należy też zadbać o to, aby stała się ona przestrzenią wygodną dla każdego. Dlatego rozważ wyposażenie jej w artykuły dla niepełnosprawnych. Wśród nich znajdziesz różnego rodzaju uchwyty pomagające w wychodzeniu z wanny, spod prysznica lub przy wstawaniu z toalety. Przeznaczone do montażu ściennego, znajdą zastosowanie w dowolnej łazience.

Oprócz tego w artykułach dla niepełnosprawnych dostępne są podwyższone miski WC, umywalki wiszące, do których można wygodnie podjechać nawet na wózku, czy też krzesełka i siedziska umożliwiające swobodną pielęgnację ciała pod prysznicem.

Artykuły dla niepełnosprawnych w naszych sklepach

Urządzanie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami stanie się łatwiejsze, jeśli będziesz mieć do dyspozycji szeroką gamę wysokojakościowych produktów. W naszych sklepach oferujemy artykuły dla niepełnosprawnych najlepszych marek, takich jak Bisk, Cersanit, Deante, Geberit czy Merida, dlatego z łatwością wybierzesz potrzebne przedmioty.