Bloczki fundamentowe (8)

Bloczki fundamentowe, które znajdują się w ofercie Bricoman, to gotowe elementy konstrukcyjne służące do budowania ścian fundamentowych i piwnicznych oraz części przyziemnych ścian nośnych. Betonowe bloczki fundamentowe wykorzystywane są także jako zamienniki cegieł lub kamieni do stawiania słupów, podmurówek, murków i ścian działowych. Oferowane materiały produkowane są z wytrzymałego, który zapewnia odporność na ściskanie oraz czynniki atmosferyczne i działanie wód gruntowych. Ponadto są mrozoodporne i niepalne.


Betonowe bloczki fundamentowe - zastosowanie


Za pomocą bloczków fundamentowych wznosi się fundamenty i elementy konstrukcyjne, które są murowane, co pozwala usprawnić procesy budowlane. Gotowe bloczki betonowe eliminują konieczność czekania na wyschnięcie fundamentów, które wylewane są w tradycyjny sposób. Pozwala to zaoszczędzić czas i zmniejszyć nakłady finansowe.
Ściany z bloczków betonowych stawia się z wykorzystaniem tradycyjnej zaprawy murarskiej z cementu. Bloczki betonowe muruje się na grube spoiny poziome i pionowe. W ofercie dostępne są również pustaki z systemem pióro-wpust.


Wysokiej jakości bloczki betonowe fundamentowe


W ofercie asortymentu Bricoman znajdziesz wysokiej jakości bloczki do wznoszenia fundamentów. Wszystkie bloczki fundamentowe produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów, co gwarantuje dokładność i powtarzalność każdego elementu.
Każdy bloczek betonowy fundamentowy to produkt, który ma bardzo dobre parametry termoizolacyjne, jest ognioodporny i nie niszczy się pod wpływem działania wód gruntowych. Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych kategorii, gdzie znaleźć można inne materiały budowlane.


Bloczek fundamentowy z drążeniami


W ofercie Bricoman znajdują się również bloczki fundamentowe, które dodatkowo mają specjalne wydrążenia. Pozwalają one zmniejszyć wagę i zużycie mieszanki betonowej do produkcji bez pogarszania parametrów użytkowych. Pustaki szczelinowe mają od dwóch do czterech szczelin, a pustaki eco mają od spodniej strony wydrążenia. W takim murze fundamentowym powstają pustki powietrzne, które poprawiają w pewnym stopniu jego parametry termoizolacyjne.