Pierwsza pomoc (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20461245
  • 44,50 zł/szt
  • 36,18 zł/szt netto
  44,50 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

W kategorii pierwsza pomoc umieściliśmy artykuły, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy, jak również w prywatnych i służbowych autach. Mowa o apteczkach pierwszej pomocy wyposażonych w elementy mogące uratować zdrowie i życie w kryzysowych sytuacjach.

 

Dzięki dobrze zaopatrzonej apteczce będziesz w stanie udzielić pierwszej pomocy swoim współpracownikom, którzy ulegli wypadkowi. Do dyspozycji będziesz mieć szeroki wybór chusteczek oczyszczających, plastrów, opatrunków, bandaży, chust, kompresów oraz opasek, a także znajdziesz w niej nożyczki, za pomocą których łatwo przytniesz gazę czy bandaż. 

 

W apteczce pierwszej pomocy znajduje się również koc ratunkowy termoizolacyjny, który pomoże w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała w sytuacji, gdy istnieje zagrożenie wychłodzenia lub przegrzania organizmu. Przydatna okaże się także instrukcja udzielania pierwszej pomocy, do której warto raz na jakiś czas sięgać – nie tylko przy wypadkach.

 

Zanim przystąpisz do udzielania pierwszej pomocy potrzebującemu, pamiętaj, aby założyć rękawiczki, które również powinny znajdować się w apteczce. Dzięki temu zadbasz zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko poszkodowanego, ale również swoje własne.