Akcesoria do podkładów podłogowych (4 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 218540
  • 24,70 zł/szt
  • 20,08 zł/szt netto
  0,49 zł/mb
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20392120
  • 34,80 zł/szt
  • 28,29 zł/szt netto
  0,70 zł/mb
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20861463
  • 104,00 zł/szt
  • 84,55 zł/szt netto
  9,45 zł/m2
   1. Nr ref.: 20601973
  • 598,00 zł/szt
  • 486,18 zł/szt netto
  23,92 zł/m2

Szeroka oferta akcesoriów podłogowych w sklepie Bricoman obejmuje asortyment niezbędny do poprawnego ułożenia paneli podłogowych, płytek oraz innych okładzin podłogowych. Wśród nich znajdziesz taśmy dylatacyjne i siatki zbrojące pancerne. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość.

Taśmy dylatacyjne w ofercie Bricoman

Taśmy dylatacyjne to akcesoria do podłóg, które mają specjalne nacięcie i dodatkowo są laminowane folią PE służącą do pokrycia styku izolacji pionowej z maty polietylenowej oraz poziomej, np. izolacji styropianowej. Głównym przeznaczenie taśmy dylatacyjnej jest tworzenie elastycznych dylatacji brzegowych podczas wykonywania podłóg wielowarstwowych i pływających. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie mogą one wypełniać szczeliny dylatacyjne, czyli w budynkach, tunelach, przejściach podziemnych, mostach i drogach. Taśma dylatacyjna stosowana jest zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i drewnianym oraz szkieletowym

Siatka zbrojąca pancerna

Siatki zbrojące pancerne są odporne na rozciąganie i rozerwanie. Świetnie mostkuje rysy i sprawdza się przy każdym rodzaju podłogi. Bardzo często stosuje się je jako dodatkowe wzmocnienie przed wykonaniem standardowej warstwy zbrojącej. W asortymencie naszej sklepu znajdziesz szeroką gamę siatek pancernych, które w szczególności przydadzą się do jastrychów, posadzek samopoziomujących, zapraw klejowych i uszczelnień.

Akcesoria do podłóg w Bricoman

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów nie tylko do paneli podłogowych, ale także do podłóg drewnianych. Świetnie sprawdzą się także przy ogrzewaniu podłogowym i zabezpieczą podłogi przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu posłużą Tobie znacznie dłużej. Sprawdź naszą ofertę oraz przejrzyj inne kategorie produktów w naszym sklepie!