Boazeria PCV (1)

      1. Nr ref.: 20097413
    • 92,72 zł brutto
    • 75,38 zł netto
    Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Bardzo dobrym pomysłem na ciekawe zaprojektowanie wystroju może być boazeria PCV. To alternatywa dla tradycyjnych farb i tapet. Panele ścienne PCV są doskonałym rozwiązaniem, jeśli planujemy szybkie odświeżenie wnętrza domu. Dostępna w naszym sklepie boazeria PCV jest niezwykle praktyczna oraz estetyczna. Nada niebanalnego wyglądu pomieszczeniom zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


Panele nie wymagają szczególnych i skomplikowanych zabiegów konserwujących czy pielęgnacyjnych, a ponadto czyści się je jedynie za pomocą wody i gąbki. Dzięki temu panele PCV to świetny sposób na zabezpieczenie ścian przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Panele plastikowe wykorzystywane są zarówno w pokojach dziennych, dziecięcych, jak i sypialniach. Ze względu na wysoką odporność na wilgoć, doskonale sprawdzą się także jako element wystroju kuchni czy łazienki. Ciekawym rozwiązaniem jest także boazeria PCV zewnętrzna.


Panele PCV zewnętrzne to jeden z najtańszych rodzajów paneli elewacyjnych, które sprawdzają się nie tylko jako estetyczne wykończenie, lecz także tworzą dodatkową warstwę izolacyjną, zapewniającą stałą temperaturę wewnątrz domu. Ponadto chronią elewację przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi. Boazeria PCV dostępna w naszym sklepie cechuje się wysoką jakością, trwałością, a także niezwykłą lekkością i łatwością montażu, którego możemy dokonać nawet samodzielnie bez pomocy specjalisty. Panel ścienny PCV to prosty sposób na nadanie wnętrzu ciekawego, intrygującego akcentu.