Ognioodporne, bezhalogenowe (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
      1. Nr ref.: 20689046
    • 7,00 zł/mb
    • 5,69 zł/mb netto
    7,00 zł/mb

Poważna awaria instalacji elektrycznej może zakończyć się pożarem. Aby zminimalizować ryzyko takiej sytuacji, można sięgnąć po ognioodporne, bezhalogenowe przewody, które mogą kontynuować swoją pracę nawet w wysokich temperaturach i przy bezpośrednim działaniu ognia. Znajdziesz je właśnie w prezentowanym dziale!

Gdzie sprawdzą się kable ognioodporne, bezhalogenowe

Przewody ognioodporne, bezhalogenowe zostały zaprojektowane tak, by w razie pożaru nie tylko nie rozprzestrzeniać ognia, ale też nie wydzielać szkodliwych dla zdrowia substancji w czasie spalania. W związku z tym są to kable nadające się do tworzenia instalacji elektrycznych w miejscach, w których bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie.

Ognioodporne, bezhalogenowe przewody spełniające najwyższe normy i standardy mogą być stosowane m.in. w szpitalach, na lotniskach, dworcach, stacjach metra, elektrowniach czy serwerowniach. Są to miejsca, w których istotna jest nie tylko ochrona budynków i znajdujących się w nich ludzi przed pożarem, ale również zapewnienie prawidłowej pracy kluczowych urządzeń, np. sprzętów podtrzymujących życie czy wind, nawet przy rozprzestrzeniającym się ogniu.

Oferta kabli ognioodpornych, bezhalogenowych

Przewody ognioodporne, bezhalogenowe są dostępne w asortymencie sklepów Bricoman. Jeśli więc szukasz materiałów do stworzenia instalacji elektrycznej spełniającej wyśrubowane normy bezpieczeństwa, poznaj naszą ofertę produktową.