Rury z wkładką carbon (3 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20874791
  • 57,50 zł brutto
  • 46,75 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20874784
  • 39,70 zł brutto
  • 32,28 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20874770
  • 29,10 zł brutto
  • 23,66 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Rury z wkładką carbon to zaawansowane technologicznie rozwiązanie dedykowane nowoczesnym instalacjom wodnym i grzewczym. Dzięki innowacyjnej konstrukcji z wkładką z włókna węglowego są wytrzymałe i idealne do zastosowań w budynkach zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. Rury z wkładką carbon są niezawodne w kontekście długotrwałej eksploatacji i spełniają najwyższe standardy jakości. 

 

Niezrównana trwałość dzięki technologii

 

Rury PP-R z wkładką carbonową z Bricoman są przykładem nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową trwałość w kontekście hydrauliki. Włókno węglowe umieszczone pomiędzy warstwami polipropylenu znacząco zwiększa wytrzymałość rur i ich stabilność wymiarową nawet w ekstremalnych warunkach. Komponenty te są nie tylko odporne na korozję, ale też na działanie chemikaliów czy skrajne temperatury, zdadzą więc egzamin w systemach transportu wody pitnej bądź w instalacjach grzewczych. 

Poznaj zalety rur do hydrauliki z wkładką carbonową

Montaż rur PP-R z wkładką carbon pozwala minimalizować awarie i koszty. Gładka powierzchnia wewnętrzna rur zapewnia optymalny przepływ wody, redukuje straty ciśnienia i zwiększa efektywność systemu. W naszym sklepie dostępne są rury z wkładką z włókna węglowego w różnych rozmiarach i o różnych grubościach ścianek.