PUSH - rury (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 822276
  • 4,90 zł brutto
  • 3,98 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 822262
  • 4,60 zł brutto
  • 3,74 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

KAN-therm Push to kompletny system służący do przesyłania ciepłej i zimnej wody użytkowej, który – z uwagi na odporność na wysokie temperatury – sprawdzi się też w instalacjach grzewczych wykonywanych wewnątrz pomieszczeń. Wybierz jak doświadczeni fachowcy i postaw na Push – rury, które wyróżniają się cenionymi w branży właściwościami.

Rury Push z oferty sklepu Bricoman

W sklepie Bricoman znajdziesz P rury, na których bazuje system KAN-therm Push. Wykonane z PE-Xc i PE-RT oraz łączone specjalnymi kształtkami, zapewniają wysoką elastyczność i trwałość. 

 

Niezwykła szybkość montażu rur Push

 

Rury Pex Push wyróżniają się prostotą i szybkością montażu, znacząco ułatwiając pracę i skracając czas potrzebny na wykonanie instalacji. Technologia push-fit polega na wsunięciu rury w złączkę i tworzeniu w ten sposób szczelnych, niezwykle trwałych połączeń, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi czy materiałów uszczelniających. To nie tylko ułatwia pracę, ale także minimalizuje ryzyko błędów montażowych i wycieków. Elastyczność rur Push pozwala na swobodne kształtowanie instalacji, szczególnie przydatne w trudno dostępnych miejscach oraz w skomplikowanych systemach hydraulicznych.