Progi drzwiowe (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 57533
  47,26 zł/mb
  • 44,90 zł/szt
  • 36,50 zł/szt netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 57554
  57,79 zł/mb
  • 54,90 zł/szt
  • 44,63 zł/szt netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Próg do drzwi to istotny element każdych skrzydeł drzwiowych. Jego zadaniem jest blokowanie przenikania zimnego powietrza z zewnątrz do środka budynku. Próg do drzwi wejściowych ogranicza przedostawanie się do wnętrza domu czy mieszkania różnorakich hałasów, a także zanieczyszczeń w postaci kurzu czy deszczu. Ponadto progi wpływają także na ogólną estetykę drzwi i ścian, przy których się znajdują. Progi do drzwi wewnętrznych pozwalają również na płynne rozdzielenie poszczególnych pomieszczeń, na przykład salonu i sypialni.


Ze względu na materiał, z którego są wykonane, możemy wyróżnić progi drzwiowe metalowe, PCV oraz drewniane. Znajdujące się w naszym asortymencie drewniane progi do drzwi to klasyczne rozwiązania, od lat cieszące się dużą popularnością. Wyróżniają się przede wszystkim nieporównywalnymi do pozostałych typów walorami estetycznymi i dekoracyjnymi, a także właściwościami takimi jak wysoka szczelności czy doskonałe utrzymywanie ciepła.


Dostępne w naszym asortymencie progi do drzwi wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, takich jak dąb czy buk, gwarantujących wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Każdy oferowany w naszym sklepie próg drzwiowy posiada odpowiednią gładkość, umożliwiającą malowanie czy lakierowanie. Ponadto progi do drzwi Bricoman zabezpieczone są przed różnego rodzaju uszkodzeniami oraz posiadają 2-letnią gwarancję. Wysokiej jakości progi stanowią atrakcyjną oprawę drzwi, którą użytkownicy mogą cieszyć się przez długi czas.