Podesty tarasowe i sztuczna trawa (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
      1. Nr ref.: 20856290
    • 12,45 zł/szt
    • 10,12 zł/szt netto
    12,45 zł/szt

Potrzebujesz w ogrodzie miejsca, na którym ustawisz meble i stworzysz strefę relaksu na ciepłe letnie dni i wieczory? W takim razie przyda Ci się funkcjonalny taras tuż przy domu! Do jego wykonania możesz wykorzystać podesty tarasowe i sztuczną trawę, z którymi osiągniesz oczekiwany efekt.

Strefa relaksu – podesty tarasowe i sztuczna trawa

Przydomowy taras powinien mieć solidną i stabilną powierzchnię, by móc na niej rozłożyć krzesła i leżaki do wylegiwania się za dnia oraz postawić stół na wieczorne biesiady. Do stworzenia takiej konstrukcji możesz wykorzystać podesty tarasowe. Jeśli natomiast zależy Ci na zachowaniu naturalnego wyglądu całego ogrodu, dodatkowo możesz zastosować także sztuczną trawę.

Kratki trawnikowe dla miłośników natury

W dziale podesty tarasowe i sztuczna trawa w sklepach Bricoman znajdziesz inne rozwiązanie, które pokochają miłośnicy naturalnych ogrodów. Kratki trawnikowe pozwalające na wzmocnienie terenu bez konieczności miejscowego rezygnowania z pięknego, intensywnie zielonego trawnika przypadnie do gustu wielu zwolennikom naturalnych rozwiązań. Kratka zapewnia sprawne odprowadzanie opadów atmosferycznych i tworzy stabilne podłoże, więc z powodzeniem może zastąpić podesty tarasowe i sztuczną trawę w Twoim ogrodzie.