Wełna mineralna - podłogi (4 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20324633
  31,25 zł/m2
  • 225,00 zł/opak
  • 182,93 zł/opak netto
   1. Nr ref.: 20317346
  42,50 zł/m2
  • 255,00 zł/opak
  • 207,32 zł/opak netto
   1. Nr ref.: 20317332
  41,94 zł/m2
  • 151,00 zł/opak
  • 122,76 zł/opak netto
   1. Nr ref.: 20317353
  61,67 zł/m2
  • 148,00 zł/opak
  • 120,33 zł/opak netto

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych każdego domu. Stanowi element wykończenia przegrody poziomej nieruchomości i nadaje jej wymagane właściwości użytkowe oraz estetyczne. Wraz z rozwojem technologii zmienia się również jej konstrukcja oraz zastosowane materiały budowlane, w szczególności do izolacji akustycznej i termicznej od podłoża. Podstawowa funkcja podłogi nie ulega jednak zmianie. Odpowiednio dobrane produkty, w tym wełna mineralna, która służy jako izolacja termiczna i akustyczna, a także dobrze wykonany podkład podłogowy mają ogromne znaczenie dla zagwarantowania użyteczności oraz trwałości podłogi.

Izolacja w podłogach pływających typu lekkiego

Do izolacji lekkich podłóg zaleca się wykorzystanie wełny szklanej, która nie będzie obciążać budynku. Do wyboru jest szeroka gama produktów w rolkach, które możesz zamówić online lub w naszych sklepach stacjonarnych. Do skutecznej izolacji termicznej i akustycznej podłóg istotne są takie czynniki jak możliwie najniższa lambda, grubość, czy klasa reakcji na ogień.

Wełna mineralna na podłogę

W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów wełny mineralnej do podłogi, która pozwoli Ci wykonać efektywna izolację wybranego pomieszczenia. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, którzy prosperują w branży budowlanej od wielu już lat. Oferowane wełny doskonale izolują, mają niski współczynnik przewodzenia ciepła i są niepalne.

Wełna mineralna do izolacji podłóg to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów budowlanych podczas układania podłoża w pomieszczeniach. Zasłynęła ona ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Ponadto jest to produkt ekologiczny, ponieważ wełnę mineralną tworzy się z bazaltu albo kruszywa wapiennego czy też dolomitu.

Izolacja podłogi wełną mineralną

Chcesz stworzyć skuteczną izolację akustyczną i termiczną w pomieszczeniach? Wybierz wełnę mineralną w postaci płyt lub w rolce. Odpowiednie właściwości wysokiej jakości produktów sprawią, że zagwarantujesz sobie i swoim bliskim komfort termiczny, a także zadbasz o to, aby Twój dom generował jak najmniej strat ciepła. Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi producentami wełny skalnej i szklanej dedykowanych do podłóg, możemy zaoferować dużą ilość asortymentu spełniającego najwyższej normy budowlane i bezpieczeństwa.