Przewijaki dla niemowląt (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
      1. Nr ref.: 20041245
    • 1 999,00 zł/szt
    • 1 625,20 zł/szt netto
    1999,00 zł/szt

Przewijaki dla niemowląt

Urządzasz ekskluzywną restaurację, a może wyposażasz małą, ale klimatyczną kawiarnię? Aranżujesz łazienkę na stacji benzynowej czy szykujesz sanitariaty w galeriach handlowych? We wszystkich przestrzeniach publicznych dobrym rozwiązaniem okaże się umieszczenie przewijaków dla niemowląt do łazienek!

Do miejsc przyjaznych rodzinom

Chętnie gościsz w swojej restauracji rodziny z małymi dziećmi? W takim razie nie zapomnij o zamontowaniu w łazience specjalnego przewijaka dla niemowląt, dzięki któremu pielęgnacja najmłodszych w miejscach publicznych stanie się o wiele łatwiejsza dla rodziców. 

Są to elementy przeznaczone do montażu ściennego i mają składaną konstrukcję, dlatego nieużywane nie zajmują zbyt wiele miejsca. Po rozłożeniu tworzą natomiast stabilne podłoże o odpowiedniej wysokości, na którym można bezpiecznie i komfortowo zmienić maluszkowi pieluchę.

Zaawansowany przewijak dla niemowląt

W sklepach Bricoman znajdziesz przewijak dla niemowląt, który świetnie sprawdzi się w każdej publicznej łazience. Cechuje się odpornością na obciążenia i ma wbudowany pasek pozwalający na zabezpieczenie dziecka na przewijaku. Dzięki białej kolorystyce ma neutralną estetykę, więc wkomponowanie go w wystrój otoczenia okaże się bardzo proste.