Wełna mineralna - inne funkcje (4)

   1. Nr ref.: 20856920
  • 61,00 zł brutto
  • 49,59 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20852083
  • 329,00 zł brutto
  • 267,48 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 817425
  • 61,00 zł brutto
  • 49,59 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20856311
  • 302,00 zł brutto
  • 245,53 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Wełna jednostronnie laminowana folią aluminiową jest doskonałym materiałem do izolacji termicznej, akustycznej oraz przeciwkondensacyjnej w kanałach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Świetnie sprawdzi się również w przypadku izolacji rurociągów, małych zbiorników oraz wszystkich owalnych powierzchni. Nasz oferta obejmuje także płyty izolacyjne z wełny mineralnej do izolacji kominka, tylnej ściany oraz czopucha. Sprężystość, a także charakterystyczny dla maty prostopadły układ włókien w stosunku do powłoki z folii aluminiowej pozwala zachować stałą jej grubość, niezależnie od izolowanego kształtu oraz podłoża.

Wełna mineralna z dodatkiem folii aluminiowej

Wełna mineralna to niezawodne rozwiązanie pozwalające tworzyć skuteczne izolacje ścian, dachów, stropów oraz podłóg i ciągów kominowych. Wykonywane z niej wyroby, jak płyty izolacyjne czy maty ognioochronne dedykowane są do zabezpieczania budynków przed spłonięciem w przypadku wystąpienia pożaru. Wełna mineralna oferuje nie tylko izolację przeciwpożarową, ale także akustyczną i termiczną, co oczywiście jest jej ogromnym atutem. W zależności od materiałów z jakich została wykonana wełna mineralna oferuje większą lub mniejszą odporność na wpływ ognia i wysokich temperatur.

Wełna mineralna z folią aluminiową

Wełna do kominka, podłóg, czy ścian z dodatkiem folii aluminiowej jest przykładem maty przeciwpożarowej, którą chętnie wykorzystuje się w wąskich i niepozostawiających wiele miejsca przestrzeniach. Zastosowanie tego rozwiązania nie jest obligatoryjne, ale znacznie ułatwia umieszczenie wełny mineralnej w wybranym miejscu i we właściwy sposób. Luźna wełna mineralna doskonale spisze się natomiast do izolowania trudnodostępnych miejsc o nieregularnych kształtach.

Wełna mineralna do izolacji kominków i innych powierzchni

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju produktów na bazie wełny mineralnej, które świetnie nadają się do tworzenia izolacji przeciwpożarowej, akustycznej i termicznej. Asortyment, którym dysponujemy pochodzi od renomowanych producentów z branży budowlanej. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę.