Koziołki (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 21000294
  • 29,99 zł/szt
  • 24,38 zł/szt netto
  29,99 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20985720
  • 79,99 zł/szt
  • 65,03 zł/szt netto
  79,99 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Podczas budowy zadaszenia tarasu chcesz zaimpregnować kantówki, ale zastanawiasz się, jak zrobić to najwygodniej? W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się koziołki sosnowe! Rozłóż 2 lub 3 sztuki (w zależności od długości belki) i ułóż na nich kantówkę, a następnie obracaj ją na koziołkach, by dokładnie pomalować ją z każdej strony. Kiedy jeszcze przydadzą Ci się koziołki?

Zastosowanie koziołków

Koziołki to jedne z podstawowych akcesoriów, które znajdują zastosowanie przy każdym remoncie, budowie i pracach konstrukcyjnych. Można na nich układać wszystkie duże elementy i poddawać je obróbce, mając pewność, że stabilnie leżą na podporach. Koziołki okażą się więc niezastąpione np. przy cięciu blatów kuchennych, docinaniu paneli podłogowych, malowaniu desek i wielu innych pracach.

Ogromną zaletą koziołków jest ich prosta konstrukcja i niska waga wynikająca z zastosowania drewna sosnowego podczas produkcji. Można je łatwo i wygodnie przenosić i rozkładać tam, gdzie akurat są Ci potrzebne.

Koziołki w sklepach Bricoman

W ofercie sklepów Bricoman nie mogło zabraknąć funkcjonalnych koziołków sosnowych. Jeśli więc szykujesz się do remontu lub majsterkowania, koniecznie odwiedź naszą stronę i zamów zestaw koziołków dla siebie!