Gałki do drzwi wewnętrznych (3 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20131643
  • 35,90 zł/szt
  • 29,19 zł/szt netto
  35,90 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20131650
  • 54,99 zł/szt
  • 44,71 zł/szt netto
  54,99 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 357742
  • 27,90 zł/szt
  • 22,68 zł/szt netto
  27,90 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Szukasz gałek do drzwi wewnętrznych, które będą idealnie pasować do aranżacji i Twojego zamysłu? Znajdziesz je w sklepie Bricoman, w którym czekają na Ciebie rozwiązania pozwalające uzupełnić i uatrakcyjnić każde wnętrze. Gałki nie tylko pełnią funkcję praktyczną, umożliwiając otwieranie i zamykanie drzwi, ale przede wszystkim pomagają kształtować styl i charakter pomieszczenia.

 

W bogatej ofercie gałek do drzwi wewnętrznych w Bricoman znajdują się produkty różniące się materiałem wykonania, designem oraz kolorystyką – pozwala to klientom dopasować te elementy do indywidualnych preferencji oraz stylu, w jakim urządzona jest przestrzeń. Wszystkie modele łączy jedno: ich jakość jest gwarancją trwałości i odporność na ścieranie.

 

W stylu retro i nowoczesne: gałki do drzwi wewnętrznych

 

Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny design, czy też nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania, w asortymencie gałek do drzwi wewnętrznych w Bricoman na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Gałki mogą być proste lub efektownie zdobione, wykonane z metalu, drewna bądź z tworzywa sztucznego. Wybierz odpowiedni model i stwórz spójną, harmonijną aranżację wnętrz.

 

Co ważne dla najbardziej wymagających, gałki do drzwi wewnętrznych oferowane przez nasz sklep cechują się solidną konstrukcją, która zapewnia płynne działanie drzwi, ale również długotrwałe użytkowanie i niezawodność. Możesz mieć pewność, że wybierając produkty z tej kategorii, inwestujesz w wysoką jakość oraz funkcjonalność, która spełni Twoje oczekiwania na lata.