Brykiet (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 552951
  • 16,98 zł/szt
  • 13,80 zł/szt netto
  1,70 zł/kg
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Wydajne i opłacalne ogrzewanie to podstawa w każdym domu lub dowolnym innym budynku. W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju paliwa do pieców i kominków – między innymi brykiet. Skupiamy się przede wszystkim na produktach takich jak ekologiczny brykiet RUF wykonany z mocno sprasowanych trocin powstałych przy obróbce drewna. To rozwiązanie, które zapewnia wysoką efektywność energetyczną w połączeniu z dbałością o środowisko. Brykiet drzewny to wygodne, ekonomiczne i przyjazne dla planety rozwiązanie, które ułatwi utrzymanie odpowiedniej temperatury.


Znajdujący się w naszej ofercie brykiet kominkowy to najlepszy wybór dla osób, które korzystają w swoim domu z pieca lub kominka. Z pomocą opału tego typu uzyskanie wymaganego poziomu ciepła stanie się znacznie łatwiejsze. Jego zaletą jest między innymi łatwość przechowywania oraz utrzymania porządku w pomieszczeniu, w którym składujemy opał. Czym jeszcze wyróżnia się brykiet RUF? Warto podkreślić, że to produkt o zerowym bilansie dwutlenku węgla – proces spalania wytwarza tę samą ilość tego związku chemicznego, jaką pochłonęła roślina w trakcie swojego życia.


Dostępne w naszym sklepie produkty takie jak brykiet i inne paliwa grzewcze to doskonała propozycja dla klientów, którzy wykorzystują do ogrzewania piec lub kominek. Wysoka efektywność energetyczna i dbałość o ekologię sprawiają, że nasze rozwiązania sprawdzą się przy zasilaniu urządzeń plasujących się w najbardziej restrykcyjnych klasach emisji szkodliwych substancji. Brykiet drzewny to gwarancja optymalnej temperatury bez negatywnego wpływu na otoczenie.