Izolacje refleksyjne, maty (3 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 316162
  • 195,55 zł/szt
  • 158,98 zł/szt netto
  32,59 zł/m2
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 316155
  • 285,00 zł/szt
  • 231,71 zł/szt netto
  19,00 zł/m2
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20852685
  • 699,00 zł/szt
  • 568,29 zł/szt netto
  46,60 zł/m2
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Izolacje refleksyjne są systemem opierającym się na materiale wykonanym z polietylenu i aluminium. Zastosowana struktura warstwowa sprawia, że promieniowanie podczerwone prawie w całości zostaje odbite, a straty cieplne są zredukowane do minimum. Taka skuteczna ochrona dla promieniowania podczerwonego zapewnia komfortowe warunki temperaturowe latem i zimą.

Refleksyjne maty izolacyjne

Ważnym atutem oferowanego przez nas materiału refleksyjnego jest jego wodoodporność. Nie nasiąka on wodą, jak styropian, czy wełna mineralna, które przy kontakcie z wilgocią obniżają swoje właściwości termoizolacyjne. Ponadto maty refleksyjne z naszego asortymentu są bardzo wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, jak np. Onduterm. Mają one bardzo wysoką szczelność powietrzną i pary wodnej, dzięki czemu zapewniają paroizolację i izolację wiatrochłonną. Każda folia refleksyjna jest niezwykle wytrzymała i ma wysoką trwałość. To sprawia, że jest ona rozwiązaniem na lata. Nie traci swoich właściwości pod wpływem działania czynników zewnętrznych, a polietylen nie ulega degradacji, ponieważ jest chroniony warstwą aluminium, które jest odporne na działanie ekstremalnych temperatur. Izolacja refleksyjna nie jest alergiczna ani toksyczna, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i nie pozostawia zanieczyszczeń oraz włókien.

Maty refleksyjne w Bricoman

W przypadku tego typu izolacji można mówić, że ma szerokie zastosowanie. Dlatego też montaż mat refleksyjnych staje się coraz popularniejszy głównie w budownictwie. Najczęściej stosuje się je w tak zwanych przegrodach budowlanych, gdzie występuje pustka powietrzna. Wykorzystuje się je więc jako zamiennik wełny mineralnej do izolowania konstrukcji dachowych oraz w lekkim budownictwie modułowym i szkieletowym. Maty refleksyjne świetnie izolują przed przenikaniem promieniowania cieplnego, a także utratą ciepła. Stosuje się je do ocieplania poddaszy, jak również znajdują swoje zastosowanie w ścianach szczytowych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości izolację refleksyjną w kilku wariantach i atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu i jego zamawiania.