Listwy do blatów (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20352724
  • 23,99 zł/szt
  • 19,50 zł/szt netto
  23,99 zł/szt
   1. Nr ref.: 20352703
  • 17,49 zł/szt
  • 14,22 zł/szt netto
  17,49 zł/szt

Chcesz, by Twoja kuchnia była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach? W takim razie podczas jej urządzania nie zapomnij o zastosowaniu listew do blatów. Znajdziesz je w ofercie sklepów Bricoman i łatwo dopasujesz do blatów zamontowanych na Twoich meblach kuchennych.

Funkcjonalne listwy do blatów

Po zamontowaniu blatów kuchennych okazało się, że boczne krawędzie, które były przycinane, prezentują się mało estetycznie i nie są zabezpieczone przed zabrudzeniami, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi? W takim razie rozważ wykończenie ich za pomocą listew do blatów!

Montaż listwy do blatu jest bardzo prosty, ponieważ w tym akcesorium przygotowany został specjalny otwór wyznaczający miejsce, przez które powinien zostać przeprowadzony wkręt. Z założeniem takiej listwy poradzisz sobie więc samodzielnie i to w zaledwie kilka sekund!

Wysoka trwałość listew do blatów

Dostępne w ofercie sklepów Bricoman listwy do blatów zostały wykonane z aluminium, czyli materiału o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych. Jest odporny na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, działanie chemii gospodarczej, plamy i wiele innych czynników, z jakimi może mieć kontakt w kuchennych warunkach. W związku z tym zachowuje swój estetyczny wygląd na bardzo długi czas.