Chemia do podłóg winylowych (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20413603
  • 57,00 zł/szt
  • 46,34 zł/szt netto
  57,00 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Podłogi winylowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją trwałość, łatwość w utrzymaniu czystości oraz wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Jeśli jednak chcesz zachować ich piękno i funkcjonalność na dłużej, konieczne jest regularne czyszczenie i pielęgnacja przy użyciu odpowiednich środków chemicznych. W sklepie Bricoman dostępna jest oferta produktów chemicznych do podłóg winylowych, które pomogą utrzymać ich podłogi w doskonałym stanie przez wiele lat.

 

Sprawdzona chemia do podłóg winylowych z Bricoman

 

W ofercie sklepu Bricoman znajdziesz wiele różnych produktów chemicznych dedykowanych do podłóg winylowych, w tym środki do mycia i pielęgnacji czy specjalistyczne preparaty usuwania plam i zabrudzeń, na przykład z tłustych substancji czy osadów mineralnych.

 

Oferowaną przez sklep Bricoman chemię do podłóg winylowych cechuje wysoka jakość oraz skuteczność działania gwarantująca doskonałe rezultaty czyszczenia i pielęgnacji powierzchni w domu czy w warsztacie. To produkty bezpieczne w użyciu, nieszkodzące powierzchniom. Jeśli chcesz zadbać o stan i estetykę swoich podłóg, skorzystaj z rozwiązań polecanych przez fachowców – znajdziesz je w naszym asortymencie.