Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Baterie łazienkowe, umywalkowe, wannowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Baterie łazienkowe, umywalkowe, wannowe Satynowa i chromowana, w stylu retro, duża, mała, z mieszaczem lub z kurkami, a nawet...bezdotykowa - w naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór baterii łazienkowych - umywalkowych, wannowych prysznicowych i bidetowych. Bateria umywalkowa i wannowa do zadań specjalnych Na co zwrócić uwagę, wybierając baterie łazienkowe? Przede wszystkim na jakość wykonania oraz funkcjonalność. Dla niektórych równie ważny może być także design, dlatego sprzedajemy nie tylko ponad czasową klasykę, ale też produkty nowoczesne oraz stylizowane na retro, które zamiast mieszacza mają dwa kurki. Wiele z oferowanych przez nas baterii wannowych wyposażonych jest w zestaw natryskowy, a krany do bidetów i umywalek - w korki, wężyki oraz zestawy montażowe. Wśród nietypowych modeli wyróżnić można między innymi baterię z termostatem minimalizującej ryzyko oparzenia oraz krany pozwalające na spore oszczędność w miejscach użyteczności publicznej - bezdotykowe i czasowe. Jest też wygodna bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl