Kosze (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 60816
  • 17,90 zł/szt
  • 14,55 zł/szt netto
  17,90 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Kosze

Piękne kafelki, starannie dobrana armatura, ceramika sanitarna o eleganckich, ale nowoczesnych zarazem kształtach. Wszystko to sprawia, że łazienka pięknie się prezentuje i cechuje się wysoką funkcjonalnością. Aby jednak zapewniała Ci maksymalny komfort, musisz pamiętać również o detalach, takich jak kosz na śmieci.

Łazienkowe kosze na śmieci

Kosze na śmieci do łazienki to elementy niezbędne dla zachowania czystości w całym pomieszczeniu. Jeden z nich warto ustawić tuż przy toalecie, drugi zaś w pobliżu umywalki. Dzięki temu zyskasz możliwość wyrzucania wszystkich zużytych artykułów higienicznych, starych szczoteczek do zębów czy opakowań po kosmetykach.

Kosz na śmieci powinien być estetyczny, higieniczny i łatwy w obsłudze. Z tego względu warto wybrać model z obrotową pokrywą lub przykrywką otwieraną za pomocą pedału nożnego.

Kosze – nie tylko do łazienek!

Łazienkowe kosze na śmieci często charakteryzuje uniwersalny design. Proste kształty i niekrzykliwe kolory mają bowiem za zadanie stylowo uzupełniać aranżację otoczenia, a nie przyciągać spojrzenia. Dlatego też kosze znajdujące się w prezentowanym dziale świetnie sprawdzą się również w biurze czy w pokoju dziecięcym.