Kominy ze stali kwasowej do kotłów na gaz, olej (3 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20583374
  • 139,00 zł/szt
  • 113,01 zł/szt netto
  139,00 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20206032
  • 145,00 zł/szt
  • 117,89 zł/szt netto
  145,00 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 20511596
  • 122,00 zł/szt
  • 99,19 zł/szt netto
  122,00 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Kominy ze stali kwasowej do kotłów na gaz i olej to rozwiązanie, którego zaletą jest maksymalna wytrzymałość i efektywność. Obie cechy to zasługa stali kwasoodpornej, z której produkowane są tego typu elementy. Dzięki temu surowcowi wyróżniają się one wyjątkową odpornością na korozję, wysokie temperatury i inne czynniki zewnętrzne, np. chemikalia ze spalin. Kominy z tzw. kwasówki chętnie wybierane są do budynków przemysłowych, ale rośnie liczba prywatnych domów, w których stosuje się tego typu rozwiązania. 

 

Sprawdzone kominy ze stali kwasowej do kotłów na gaz i olej

 

Dostępne w sklepie Bricoman kominy ze stali kwasowej do kotłów opalanych gazem i olejem stanowią synonim nie tylko wytrzymałości, ale też bezpieczeństwa. Co sprawia, że warto zainteresować się tym rozwiązaniem? Powierzchnia kominów kwasoodpornych jest stosunkowo mała, więc jej nagrzanie nie zajmuje wiele czasu, a to ogranicza proces skraplania spalin, ale też pozwala na znaczne oszczędności – możesz uzyskać komfortową temperaturę w pomieszczeniu, korzystając z mniejszej ilości paliwa. 

Szeroka oferta kominów z „kwasówki”

 

W naszej ofercie masz do wyboru różnego rodzaju jedno- i dwuścienne systemy odprowadzania spalin, a także specjalne adaptery do kotła, które pozwalają na bezproblemowe połączenie komina z kotłem. Nasze kominy ze stali kwasoodpornej są odporne na korozję i długowieczne, a dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych komponentów można łatwo skompletować system odprowadzania spalin dopasowany do potrzeb każdej instalacji.