Brodziki podpłytkowe (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20210015
  • 779,00 zł/szt
  • 633,33 zł/szt netto
  779,00 zł/szt
   1. Nr ref.: 20210001
  • 755,00 zł/szt
  • 613,82 zł/szt netto
  755,00 zł/szt

Brodziki podpłytkowe

Marzysz o kabinie prysznicowej walk-in, do której będzie można wygodnie wchodzić, jednak nie chcesz borykać się z trudnościami związanymi ze stosowaniem rozwiązań bezbrodzikowych? W takim razie poznaj brodziki podpłytkowe, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy tradycyjnymi brodzikami a odpływami liniowymi, wbudowanymi w podłogę.

Czym są brodziki podpłytkowe?

Brodzik podpłytkowy znany jest także pod nazwami płyta prysznicowa lub płyta brodzikowa. Przeznaczony jest do montażu w posadzce, a następnie wykończenia dowolnymi kafelkami, co pozwala na zachowanie spójnego wystroju w całym pomieszczeniu. Taki brodzik ma powierzchnię, w której zachowano delikatny spad, a zatem zapewnione jest efektywne odprowadzanie wody z kąpieli wprost do odpływu.

Zalety brodzików podpłytkowych

Możliwość zastosowania płytek ceramicznych na całej powierzchni posadzki w łazience ma wiele zalet. Przede wszystkim taka przestrzeń jest łatwa do utrzymania czystości. Wnętrze kabiny prysznicowej wystarczy mopować tak jak pozostałe fragmenty podłogi. Ponadto rozwiązanie to otwiera przed Tobą szerokie możliwości aranżacyjne. A to wciąż nie wszystko! Dzięki brodzikom podpłytkowym zyskasz dodatkowo wygodną przestrzeń kąpielową również dla seniorów, dzieci czy osób z niepełnosprawnościami.