Wibratory i listwy wibracyjne (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 20882225
  • 379,00 zł/szt
  • 308,13 zł/szt netto
  379,00 zł/szt
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Wibratory i listwy wibracyjne to niezawodne narzędzia, które służą do wykonania precyzyjnych prac wykończeniowych na różnego rodzaju powierzchniach. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu specjalnych mechanizmów, wibratory i listwy wibracyjne umożliwiają szybkie i skuteczne wygładzanie, szlifowanie oraz polerowanie różnych materiałów, takich jak drewno, metal, beton czy tworzywa sztuczne.

 

Listwy wibracyjne charakteryzują się tym, że posiadają długą, wąską płytę szlifierską, która przemieszcza się wibracyjnie wzdłuż powierzchni. Dzięki temu narzędziu można łatwo i równomiernie wyrównać powierzchnie, usuwając nierówności oraz ślady po innych narzędziach. Listwy wibracyjne są niezwykle precyzyjne i efektywne, dlatego często wykorzystywane są do prac wykończeniowych w przemyśle stolarskim, budowlanym oraz meblarskim.


Wibratory natomiast to narzędzia o bardziej zwartym kształcie, które dzięki ruchowi oscylacyjnemu szlifują powierzchnie w sposób bardziej intensywny. Dzięki nim można szybko i skutecznie usunąć grubsze warstwy materiału oraz przeprowadzić bardziej intensywne prace wykończeniowe. Wibratory są również bardzo uniwersalne i sprawdzają się w różnego rodzaju pracach remontowych, konserwacyjnych oraz renowacyjnych.