Nośniki do brodzików (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
   1. Nr ref.: 631855
  • 119,00 zł/szt
  • 96,75 zł/szt netto
  119,00 zł/szt
   1. Nr ref.: 631841
  • 119,00 zł/szt
  • 96,75 zł/szt netto
  119,00 zł/szt

Nośniki do brodzików

Urządzasz łazienkę? Pamiętaj, że wybrane do niej wyposażenie ma Ci służyć przez wiele lat! Dlatego podczas projektowania wymarzonej kabiny prysznicowej uwzględnij również zastosowanie nośnika do brodzików, który zapewni odpowiednią stabilność i odporność na obciążenia całej konstrukcji!

Do czego służą nośniki do brodzików?

Jeśli chcesz, by Twoja łazienka była w pełni funkcjonalna i nie przysparzała Ci żadnych problemów, pamiętaj o zastosowania nośnika pod brodzikiem. Dzięki niemu podczas kąpieli pod prysznicem ciężar ciała rozkłada się równomiernie po całej powierzchni brodzika, a to z kolei minimalizuje ryzyko powstawania uszkodzeń mechanicznych, np. pęknięć.

Co więcej, nośniki do brodzików tworzy także powierzchnią ułatwiającą stworzenie estetycznej zabudowy brodzika. Można na niego przyklejać płytki ceramiczne oraz specjalne panele wykończeniowe.

Prosty montaż nośników do brodzików

Nośniki do brodzików to elementy wykonane ze styropianu. Dzięki temu są bardzo lekkie, więc z powodzeniem może je przenosić i montować jedna osoba. Materiał ten ma ponadto doskonałe właściwości izolacyjne, co sprawia, że powierzchnia brodzika dłużej pozostaje ciepła i przyjemna w dotyku.