Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na www.bricoman.pl

Kupuj przez telefon

  Prawo odstąpienia od umowy

  Mają Państwo prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość z Bricoman bez podania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych. Okres odstąpienia upływa w terminie 14 dni od dnia dostarczenia pierwszej rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, są Państwo zobowiązani poinformować odpowiedni sklep o Państwa decyzji w jednoznacznym oświadczeniu (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

   

  Warszawa Połczyńska - 01-377 Warszawa, ul. Połczyńska 121/125 tel. 513-165-071 warszawa@bricoman.pl

  Warszawa Wilanów - 02-964 Warszawa, ul. Europejska 125 tel. 797-999-349 wilanow@bricoman.pl

  Poznań - 60-685 Poznań, ul. Wojciechowskiego 7/17 tel. 502-688-343 poznan@bricoman.pl

  Biała Podlaska - 21-500 Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego 7 tel. 501-695-286 bialapodlaska@bricoman.pl

  Łódź - 93-120 Łódź, ul. Przybyszewskiego 176/178 tel. 504-317-021 lodz@bricoman.pl

  Jaworzno - 43-603 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 275 tel. 780-014-777 jaworzno@bricoman.pl

  Szczecin - 71-010 Szczecin, ul. Białowieska 1 tel. 506-303-808 szczecin@bricoman.pl

  Lublin - 20-718, Aleja Kraśnicka 128 tel. 81 454 63 20 lublin@bricoman.pl

  Gdańsk - 80-180, ul. Kominkowa 21 tel. 504-933-402 gdansk@bricoman.pl

   

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza o odstąpieniu poniżej lub pobrać go tutaj.


  Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną. Aby dotrzymać terminu odstąpienia, wystarczy, by wysłali Państwo informację dotyczącą skorzystania z przysługującego prawa odstąpienia przed upływem terminu odstąpienia.

   

  UWAGA!
  Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:


  1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą;
  2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
  4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;


  Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszelkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostawy innego, niż najtańszy sposób standardowej dostawy oferowany przez nas) bez zbędnej zwłoki i nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy informację o skorzystaniu z prawa odstąpienia. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu lub do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie następni wcześniej.

  Zwrotu płatności dokonamy z wykorzystaniem takich samych form płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba, że wyraźnie postanowiliście Państwo inaczej; w każdym przypadku w związku z tym zwrotem nie poniosą Państwo żadnych kosztów.

   Prawo odstąpienia od umowy na odległość przysługuje wyłącznie Konsumentom. Prawo odstąpienia od umowy na odległość nie przysługuje podmiotom gospodarczym, którzy nabyli produkt w związku z prowadzoną działalnością.

  Jeśli chcesz zwrócić produkt:

  - wypełnij formularz zwrotu/ odstąpienia od umowy, możesz go pobrać tutaj 

  - poczekaj na potwierdzenie otrzymania informacji przez naszego pracownika

  - odeślij zwracany produkt na adres sklepu, w którym go zamówiłeś

  - zwrotu towaru możesz dokonać również osobiście w jednym ze sklepów Bricoman, w którym go zamówiłeś (Uwaga! Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu do sklepu.)