Elementy konstrukcyjne (121 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
      1. Nr ref.: 20158012
    • 445,00 zł/szt
    • 361,79 zł/szt netto
    445,00 zł/szt

Oferta naszego sklepu Bricoman jest niezwykle szeroka. Obejmuje ona wiele różnych działów, gdzie możesz znaleźć produkty dopasowane do Twoich potrzeb i w zależności od branży, w jakiej prosperujesz. Szeroka gama asortymentu gwarantuje, że każdy znajdzie u nas to, co potrzebuje. Na szczególną uwagę zasługują elementy konstrukcyjne budynku, które w dużej mierze przekładają się na bezpieczeństwo domowników.

Systemy kominowe

W kategorii elementów konstrukcyjnych możesz znaleźć między innymi szeroką gamę systemów kominowych. Dostępne są u nas produkty ceramiczne, stalowe, jak również kominy wentylacyjne. Wszystkie z nich są wykonane z wysokiej jakości materiałów i stanowią podczas projektowania nieruchomości istotne części obiektu budowlanego, wpływające na bezpieczeństwo i jakośc pracy kotłów czy też wentylacji.

Nadproża

W naszej ofercie znajdziesz również nadproża, które przenoszą obciążenia działające na ściany zewnętrzne budynków. Świetnie sprawdzają się w konstrukcji szkieletowej i konstrukcji nośnej. Przydają się w szczególności w przypadku tworzenia zabezpieczenia tuż nad otworem drzwiowym lub okiennym. Możliwość przenoszenia obciążeń sprawia, że stolarka okienna lub drzwiowa nie musi absorbować działających sił grawitacyjnych.

Akcesoria zbrojeniowe

Akcesoria zbrojeniowe również za zadanie mają przenoszenie obciążeń. Najczęściej montuje się je w ściany nośne. Znajdziesz więc w naszej ofercie pręty zbrojeniowe, tuby szalunkowe, taśmy zbrojące, siatki zbrojeniowe i wiele innych. Nie wiesz, jaki produkt będzie odpowiedni? Skorzystaj z fachowego doradztwa, które udzielają nasi specjaliści.

Elementy wykończeniowe i konstrukcyjne w Bricoman

Szeroka oferta Bricoman sprawia, że każdy budowlaniec i inwestor znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Od wielu już lat dostarczamy im najwyższej jakości produktów, które służą między innymi do budowania nieruchomości, czy też wykańczania poszczególnych pomieszczeń. Gwarantujemy jakość, dzięki dystrybucji produktów od renomowanych na całym świecie producentów. Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty!