Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Parapety zewnętrzne: granitowe, stalowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Parapety zewnętrzne: granitowe, stalowe Parapety zewnętrzne dostępne w naszej ofercie to wyłącznie wysokiej jakości produkty, które cechuje wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe jak kwaśne deszcze, duża wilgotność, czy wysoka i niska temperatura. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych naszego klienta proponujemy zarówno tańsze parapety stalowe wykonane z odpowiednio wyprofilowanej, ocynkowanej i zabezpieczonej przed korozją blachy pokrytej lakierem o bardzo dużej trwałości, jak również bardziej luksusowy, wyjątkowo wytrzymały i twardy parapet granitowy dla ceniących sobie naturę oraz szlachetny i elegancki wygląd. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj parapetów jest nie tylko odporny na kwaśne deszcze i promieniowanie UV wykazując oporność na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie musimy martwić się o jego wyblaknięcie, ale również na uszkodzenia mechaniczne. Są jednocześnie łatwe w utrzymaniu czystości przy pomocy popularnych środków gospodarstwa domowego, ich konserwacja nie wymaga wiele wysiłku.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl