Przeszklenia drzwiowe (13)

Strona
  • 9,90 zł brutto

  • 8,05 zł netto

  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
  • 34,99 zł brutto

  • 28,45 zł netto

  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
Strona

Drzwi zewnętrzne z przeszkleniem to doskonały sposób na doświetlenie wnętrza pomieszczenia światłem słonecznym. Szyba do drzwi jest rozwiązaniem zarówno praktycznym, jak i estetycznym. Naturalne światło w przedpokoju czy korytarzu sprawia, że całe wnętrze nabiera uroku i lekkości. Drzwi wejściowe przeszklone to także rozwiązanie opłacalne, ponieważ nie musimy przy nim tak często korzystać z oświetlenia sztucznego. Ponadto szkło do drzwi wiąże się także z funkcjonalnością – domownicy w łatwy sposób mogą sprawić, kto stoi po drugiej stronie.


W asortymencie naszego sklepu znajdują się szyby do drzwi z poliwęglanu litego oraz pleksiglasu, w tym również formatki. Formatka do drzwi to materiał przypominający szkło, jednak znacznie od niego trwalszy i bezpieczniejszy. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uderzenia i stłuczenia. Rozwiązanie to sprawdzi się w szczególności w domach, w których mieszkają dzieci. W Bricoman oferujemy szkło do drzwi bezbarwne, transparentne, mleczne, a także takie w formie przejrzystych gniazd i punktów diamentowych. Przeszklenia z naszego sklepu dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dlatego każdy klient na pewno znajdzie tutaj szkło dopasowane do swoich drzwi.


Oferowane w naszym sklepie przeszklenia do drzwi zewnętrznych to projekty klasyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych projektach i aranżacjach. Szyba do drzwi nie tylko rozjaśni i optycznie powiększy przedsionek, ale także doda drzwiom, jak i całej elewacji, eleganckiego i stylowego charakteru.