Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Kasetka na pieniądze, sejf domowy, gabinetowy

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Kasetka na pieniądze, sejf domowy, gabinetowy Mając na uwadze potrzebę zapewnienia naszym klientom najlepszej ochrony przed niepowołanym dostępem do strategicznych dokumentów lub przedmiotów wartościowych, oferujemy państwu szereg zabezpieczeń, takich jak sejf domowy lub sejf do gabinetu. Nasze sejfy skonstruowane są w taki sposób, by jak najlepiej spełniać swoje zadanie i chronić to, co dla państwa jest najcenniejsze. Macie więc państwo do wyboru zarówno sejfy z zamkami elektronicznymi, jak i zaawansowanymi zamkami zapadkowymi. Dzięki zdobytym certyfikatom i wieloletniemu doświadczeniu producentów, z którymi współpracujemy, możecie mieć państwo pewność, że korzystacie z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. W ofercie Bricoman nie mogłoby jednak zabraknąć także wyposażenia niezbędnego w każdym punkcie handlowym, jakim są kasetki na pieniądze. Znajdujące się w naszej ofercie kasy na pieniądze są doskonałym zabezpieczeniem państwa pieniędzy przed osobami, które pojawiły się w państwa sklepie w celu dokonania kradzieży. Z oferowanym przez nas wyposażeniem, nie będzie to możliwe.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl