Szczegółowy opis
Lakierobejca szybkoschnąca Altax szary 0,75l – opis ogólny
Lakierobejca szybkoschnąca Altax w kolorze szarym to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie nadać drewnianym powierzchniom elegancki wygląd i trwałą ochronę. Produkt ten, dostępny w pojemności 0,75 litra, łączy w sobie zalety lakieru i bejcy, co pozwala na uzyskanie pięknego połysku oraz podkreślenie naturalnego rysunku drewna. Dzięki szybkoschnącej formule, prace wykończeniowe przebiegają sprawnie i bez zbędnych przestojów.
Jakie właściwości i zalety ma lakierobejca szybkoschnąca Altax szary 0,75l?
Lakierobejca Altax wyróżnia się szeregiem zalet, które czynią ją idealnym rozwiązaniem do zastosowań wewnętrznych. Przede wszystkim spełnia ona europejską normę „BEZPIECZEŃSTWO ZABAWEK”, co oznacza, że jest bezpieczna do stosowania w miejscach, gdzie przebywają dzieci, takich jak pokoje dziecięce, szkoły czy szpitale. Produkt charakteryzuje się delikatnym, niedrażniącym zapachem, co zwiększa komfort pracy. Kolejną warstwę można nakładać już po godzinie, co znacznie przyspiesza proces wykończeniowy. Wydajność lakierobejcy to aż do 16 m² z litra, co czyni ją ekonomicznym wyborem.
Zastosowanie lakierobejcy szybkoschnącej Altax szary 0,75l
Lakierobejca Altax w kolorze szarym jest przeznaczona do ochrony i dekoracji drewna wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w przypadku mebli, boazerii, a także zabawek drewnianych, dzięki czemu można ją z powodzeniem stosować w pokojach dziecięcych. Jej elegancki szary odcień nadaje wnętrzom nowoczesny charakter, a połysk podkreśla naturalne piękno drewna. Produkt jest łatwy w aplikacji, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania.
Specyfikacja
-
EAN:
5900172962081
-
Głębokość transport [cm]:
9.90
-
Wysokość transport [cm]:
11.90
-
Szerokość transport [cm]:
9.90
-
Waga transport [kg]:
0.90
-
Przeznaczenie:
do drewna wewnątrz pomieszczeń, można ją stosować również do lakierowania zabawek, w pokojach dziecięcych, szkołach i szpitalach (lakierobejca spełnia europejską normę „BEZPIECZEŃSTWO ZABAWEK”),ma delikatny, niedrażniący zapach,kolejną warstwę można nakładać po 1 h.
-
Rodzina kolorów:
szary
-
Kolor:
szary
-
Aspekt:
połysk
-
Pojemność [l]:
0.75
-
Wydajność z litra:
do 16 m2