Rury do ciepłej wody (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
 1. Dostępność Dostępny
   1. Nr ref.: 56651
  • 35,10 zł brutto
  • 28,54 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
   1. Nr ref.: 56644
  • 23,40 zł brutto
  • 19,02 zł netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Rury do ciepłej wody to elementy nowoczesnych instalacji klejonych, które coraz częściej są wybierane do mieszkań i budynków użytkowych. Pozwalają na dystrybucję gorących cieczy, a zatem sprawdzają się w systemach ciepłej wody użytkowej. Zobacz, jakie rury masz do wyboru!

Wysoka funkcjonalność rur do ciepłej wody

W prezentowanym dziale zgromadzone zostały rury do ciepłej wody wykonane z CPCV. Nadają się do dystrybuowania cieczy o maksymalnej temperaturze 100°C (dla porównania w przewodach ze zwykłego PCV można transportować wodę w temperaturze do 60°C).

Do pozostałych zalet rur do ciepłej wody stosowanych w instalacjach klejonych należy zaliczyć ich wysoką sztywność, ograniczającą ryzyko odkształcania i pękania przewodów, dużą ognioodporność oraz bardzo prosty montaż, wynikający zarówno z niskiej wagi rur, jak i sposoby ich łączenia przy wykorzystaniu kleju do PCV.

Rury do ciepłej wody dostępne w naszych sklepach

W naszym asortymencie znajdziesz rury do ciepłej wody o średnicy 3/4" oraz 1/2". Oferowane w tym dziale przewody mają 3 mb – sprzedawane są długie odcinki, które można z łatwością skracać, używając zwykłego brzeszczotu, co pozwala na bezproblemowe dopasowywanie ich do indywidualnych potrzeb.