
Oprawka remontowa E27 z przewodem 2x0,75mm
Podwójne gniazdo Ospel Szafir zapewnia wyjątkową elegancję w parze z funkcjonalnością. Ciemna, wyrazista barwa pozwala nadać wnętrzom nowoczesny charakter, jednocześnie idealnie komponując się z różnymi stylami aranżacji. Postaw na produkty z linii Ospel Szafir, by cieszyć się estetycznym wyglądem instalacji elektrycznej w dowolnym wnętrzu.
Ospel Szafir – czarne gniazdo podwójne z uziemieniem, które gwarantuje bezpieczeństwo
Produkt jest wyposażony w skuteczne uziemienie, które pozwala zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania urządzeń elektrycznych. Dodatkowo wytrzymałe materiały użyte do produkcji gniazda gwarantują jego długą żywotność i odporność na codzienne użytkowanie. Ospel Szafir spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa instalacji elektrycznych – wybierając ten produkt, możesz liczyć na niezawodne działanie urządzeń przez lata.
Wygodny montaż i praktyczne zastosowanie
Gniazdo podwójne Ospel Szafir zostało zaprojektowane z naciskiem na łatwy i szybki montaż, co znacząco ułatwia pracę zarówno profesjonalistom, jak i osobom bez doświadczenia. Zamów już teraz na stronie Bricoman.pl, by cieszyć się nowoczesnymi, bezpiecznymi rozwiązaniami w swoim domu!
EAN : | 5906729013626 |
---|---|
Głębokość transport [cm] : | 11.5 |
Wysokość transport [cm] : | 16 |
Waga transport [kg] : | 0.07 |
Szerokość transport [cm] : | 4.7 |
Linia produktowa : | Szafir |
Rodzaj : | podtynkowe |
Gama kolorów : | czarne |
Typ mechanizmu : | gniazdo elektryczne |
Wymienna ramka : | tak |
Kolor : | czarne |
Podświetlenie : | nie |
Uziemienie : | tak |
Maksymalne obciążenie [W] : | 4000 |
Stopień ochrony IP : | 20 |
Gwarancja : | 7 LAT |
Oprawka remontowa E27 z przewodem 2x0,75mm
Żarówka sygnalizacyjna 60W E27 500lm A55
Ospel Szafir czarny ramka podwójna
Ospel Szafir czarny gniazdo pojedyncze z uziemieniem
Ospel Szafir czarny łącznik jednobiegunowy
Ospel Szafir czarny ramka pojedyncza