Telekomunikacyjne (0 produkty)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Jeśli chcesz korzystać z telefonu, domofonu czy faxu w domu lub biurze, koniecznie przygotuj pod nie infrastrukturę telekomunikacyjną. Pomogą Ci w tym zgromadzone w prezentowanym dziale kable, wraz z którymi bez trudu stworzysz w pełni funkcjonalną sieć miejscową.

Wewnętrzne i zewnętrzne kable telekomunikacyjne

Aby stworzyć sieć telekomunikacyjną, potrzebne są różnego rodzaju przewody. Bardzo ważne są kable XZTKMXPW, które są stosowane na zewnątrz. Układa się je w kanałach telekomunikacyjnych bezpośrednio w ziemi, w miejscach, gdzie istnieje małe ryzyko uszkodzenia ich mechanicznie. Za ich pomocą można wykonać podłączenie abonenta do centrali, połączenia między centralami oraz instalacje telefoniczne w zakładach pracy.

Z kolei przewody YTKSY stosowane są wewnątrz budynków i umożliwiają podłączanie urządzeń telefonicznych, teletransmisyjnych i telegraficznych.

Domofonowe przewody telekomunikacyjne

W dziale kabli telekomunikacyjnych nie mogło zabraknąć również przewodów domofonowych YTDY służących do wykonywania połączeń wewnętrznych niskonapięciowych, np. w instalacjach domofonów oraz urządzeń alarmowych. To właśnie dzięki nim możesz wyposażyć swój dom w systemy zapewniające poczucie bezpieczeństwa dla całej rodziny.