Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Ogrodzenia drewniane: płot lamelowy, sztachetowy

  Widok:
  Sortowanie:
  Strona:
   Widok:
   Sortowanie:
   Strona:
    Ogrodzenia drewniane: płot lamelowy, sztachetowy Kiedy chcemy stworzyć prywatną przestrzeń, w której będziemy czuli się swobodnie, stajemy przed wyborem ogrodzenia. Istnieje wiele różnych materiałów, które można zastosować. Najprzyjemniej czujemy się, gdy wokół siebie mamy to, co bliskie naturze. Dlatego w naszej ofercie znajdują się ogrodzenia drewniane o różnych wzorach. W zależności od wielkości przestrzeni, którą będziemy grodzić można dopasować materiał odpowiednio do otoczenia. Ogrodzenia drewniane pięknie wpisują się strukturą i kolorami w kompozycje ogrodów. Inną możliwością oddzielenia swojej przestrzeni jest płot lamelowy. To świetna ochrona przed kurzem, wiatrem, czy też śniegiem zimową porą. Sprawdza się na większym obszarze ogrodu, jak i na mniejszym tarasie lub w lokalu usługowym. Z kolei płot sztachetowy wnosi swoją obecnością poczucie sielskiej, rodzinnej atmosfery. Jest również rodzajem odgrodzenia prywatności, choć jego prosta konstrukcja nie zapewnia tak zwartej zasłony przed spojrzeniem sąsiada, jak płot lamelowy.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl