Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Barwniki do betonu, ulepszacze

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Barwniki do betonu, ulepszacze Barwniki do betonu znajdują swoje zastosowanie w procesie produkcji wszelkich wyrobów betonowych od kostki brukowej, posadzek, przez fugi i tynki, aż po betonowe dachówki. Cechuje je wysoka siła barwienia, co gwarantuje zawarta w nich, wysokoprocentowa ilość tlenku żelaza. Są one przy tym odporne na działanie promieni słonecznych oraz kwaśnych deszczy i nie tracą pod ich wpływem uzyskanego koloru. Sam pigment nie wymaga długiego mieszania i bardzo łatwo rozprowadzić go w wytwarzanej mieszance dając ostatecznie wyrób o trwałym, żądanym zabarwieniu. Stosowane tak w produkcji materiałów budowlanych barwniki są również odporne na niskie i wysokie temperatury, co ważne, są niepalne oraz nie zawierają substancji toksycznych oraz metali ciężkich. Poza dobrej jakości barwnikami do betonu nasza oferta obejmuje również niezbędne dla uzyskania idealnego efektu pracy ulepszacze w postaci plastyfikatorów oraz szerokiej gamy domieszek uszczelniających, przyspieszających wiązanie i twardnienie betonu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl