Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Siatki podtynkowe, zbrojeniowe, druty wiązałkowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Siatki podtynkowe, zbrojeniowe, druty wiązałkowe Podczas prowadzenia budowy lub remontu, będziecie państwo potrzebowali szeregu produktów, które znajdziecie w ofercie sklepu Bricoman. Jednymi z nich są na przykład siatki podtynkowe wykonane z blachy stalowej o bardzo dużej wytrzymałości. Znajdują one zastosowanie do wzmocnienia położonych tynków wapienno-cementowych, a także wykonanych z gipsu. Mogą być stosowane w przypadku tynków zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Siatki te dodatkowo przeciwdziałają powstawaniu rys i pęknięć danych powierzchni. W naszej ofercie obecna jest również wysokojakościowa siatka zbrojeniowa, którą wykorzystuje się do zbrojenia posadzek wykonanych z betonu, jak również elementów żelbetonowych, wśród których wymienić można ściany i podłogi. Natomiast drut wiązałkowy charakteryzuje się głównie wysoką odpornością na uszkodzenia, którą zawdzięcza ocynkowaniu. Jego bardzo dużą zaletą są również właściwości antykorozyjne. Doskonale sprawdzi się na przykład, jako wiązanie zbrojeń podczas przeprowadzania prac budowlanych.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl