
Ołówek do szkła 240mm - NEO 13-802
Dział miary, łaty i poziomice pozwoli Ci na uzupełnienie skrzynki narzędziowej o niezbędne produkty pomiarowe. Dzięki nim lepiej przygotujesz się do wykonania zaplanowanych prac, a następnie zrealizujesz je z pożądaną precyzją.
W każdym gospodarstwie domowym znajdą zastosowanie miary zwijane i składane oraz bardzo długie taśmy miernicze. Dzięki nim możesz łatwo zmierzyć wnękę w sypialni przed zakupem komody, sprawdzić wymiary szafy stojącej w przedpokoju, a nawet dokonać pomiaru rabat przed domem. Podczas majsterkowania i prac konstrukcyjnych docenisz także wysoką funkcjonalność kątowników, które pozwalają na dokładne wyznaczanie kątów.
W kategorii miary, łaty i poziomice znalazły się również akcesoria do trasowania, czyli wyznaczania linii na różnego rodzaju powierzchniach. Ułatwiają one późniejszą obróbkę materiału czy nawet układanie cegieł w linii prostej, a zatem są niezbędne w początkowych fazach prac konstrukcyjnych i budowlanych.
W Twoim warsztacie nie może zabraknąć też poziomicy umożliwiającej wyznaczanie płaszczyzn pionowych i poziomych, co przydaje się np. przy regulowaniu nóżek w meblach i sprzętach AGD. Z kolei łaty pozwalają na sprawne wygładzanie świeżo nakładanych mas tynkarskich i innych materiałów wykończeniowych.
Ołówek do szkła 240mm - NEO 13-802
Ołówek techniczny czerwono-niebieski 175mm - NEO 13-805
Ołówek solarski/murarski, automatyczny - NEO 13-810
Ołówek murarski 4H 240 mm NEO TOOLS
Ołówek stolarski HB 240 mm NEO TOOLS
Miara zwijana 5 m
Miara zwijana 3 m
Sznurek murarski 100 m
Kreda do trasowania czerwona 115 g
Sznurek murarski 50 m
Sznurek murarski 100 m
Kreda techniczna niebieska, 3 szt.
Kreda techniczna czerwona, 3 szt.
Kreda techniczna biała, 3 szt.
Sznurek traserski 30 m
Kreda do trasowania niebieska 115 g
Marker z ostrą końcówką, 2 szt.
Kątownik budowlany 300x175 mm
Przymiar liniowy 300 mm
Miara zwijana 3 m 30-687 Stanley
Miara zwijana 8 m 30-657 Stanley