Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Panele podłogowe laminowane – klasy AC3, AC4, AC5

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Panele podłogowe laminowane – klasy AC3, AC4, AC5 Choć w powszechnej świadomości ustępują drewnianym parkietom, panele podłogowe wcale nie muszą być gorszą alternatywą. Co więcej, w niektórych okolicznościach ich wybór jest zdecydowanie korzystniejszy - i to nie tylko ze względu na finanse, ale i łatwość w montażu oraz późniejszą pielęgnację. Szczególnie, jeżeli postawimy na wyroby znanych i cenionych producentów, takich jak Classen, Kronopol i Floorpol. Jak wybrać? Z głową! Panele laminowane występują w różnych klasach grubości i ścieralności - im wyższy numer, tym podłoga trwalsza i bardziej wytrzymała, a jej cena wyższa. Produktom oznaczonym jako AC5 i AC6 nie straszne nawet obcasy i tłumy maszerujące dzień w dzień po podłodze. Deski takie świetnie się więc sprawdzą w licznie odwiedzanych obiektach użyteczności publicznej, hotelach czy restauracjach. Na potrzeby domowe równie dobre i trwałe będą panele AC4 (przedpokoje, ciągi komunikacyjne) i AC3 (sypialnie, pokoje dzienne). Drewno także w łazience? Czemu nie! Miłośnikom stylowych podłóg możemy zaoferować panele podłogowe, które pod wpływem niesprzyjających warunków nie zmieniają swojej wielkości i świetnie sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl