Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Deska podłogowa trójwarstwowa: Barlinek, Parquet Master

  Widok:
  Sortowanie:
  Strona:
   Widok:
   Sortowanie:
   Strona:
    Deska podłogowa trójwarstwowa: Barlinek, Parquet Master Deski trójwarstwowe i deski podłogowe to znakomita alternatywa dla parkietów drewnianych - podobnie jak one wykonane są z naturalnych materiałów i okazale się prezentują, ale nie wymagają przy tym tak długiego i żmudnego montażu, bo najczęściej zakłada się je bez użycia kleju, czyli na pływająco. Deski trójwarstwowe i dwuwarstwowe w całości składają się z drewna. W trójwarstwowych dwie dolne warstwy najczęściej pochodzą z gatunków iglastych, w dwuwarstwowych - są dębowe lub bukowe. Warstwa lita z kolei występuje w kilkudziesięciu różnych odmianach - od drewna krajowego, takiego jak dąb lub jesion, po drewno egzotyczne - na przykład bambus, jatobe czy merbau. Deski, które oglądają Państwo na naszej stronie, to produkty renomowanych producentów obecnych na rynku od wielu lat - firmy Barlinek oraz Parquet Master. W sprzedaży są deski trójwarstwowe i dwuwarstwowe, a także deski lakierowane i szczotkowane o różnych wymiarach i w bogatej gamie kolorystycznej - od ciemnych brązów, przez beże po biel.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl