Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Tarcze, krążki ścierne, dyski polerskie

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Tarcze, krążki ścierne, dyski polerskie Wyrównanie czy zeszlifowanie dokładnie powierzchni zawsze wymaga od nas użycia odpowiedniej klasy materiałów ściernych, które cechują się konkretnymi parametrami ściernymi, dobieranymi w zależności od potrzeb. Do wyboru zawsze mamy ręczne papiery ścierne, ale także i specjalistyczne tarcze ścierne oraz inne nakładki na szlifierki. Podczas wyboru materiałów ściernych zawsze należy zwracać uwagę na gradację, im jest ona większa, tym papier staje się drobniejszy, a więc i oferuje niższy stopień ścieralności powierzchni. W naszym sklepie zawsze znajdą Państwo szeroki wybór materiałów ściernych, nie tylko gotowe już krążki ścierne, ale także chociażby papier sprzedawany z metra, który można docinać do konkretnych potrzeb czy chociażby elektronarzędzi. Oferujemy nie tylko typowe materiały ścierne, ale także specjalistyczne dyski polerskie, które nadają połysk różnorodnym powierzchniom. Wszystkie dostępne u nas produkty pochodzą od dobrych producentów, co daje zawsze gwarancję najwyższej jakości.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl