Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Mieszadła, szpachle malarskie

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Mieszadła, szpachle malarskie Sklep Bricoman to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, których chcą budować i wykańczać wnętrza tanio, prosto i solidnie. W asortymencie naszego sklepu znajdują się wszystkie niezbędne i potrzebne narzędzia do budowy, a także wykańczania wnętrz. Szczególnie polecamy dostępne w naszym sklepie mieszadła malarskie oraz szpachle malarskie. W ofercie sklepu Bricoman znajduje się aż czternaście rodzajów szpachli malarskich oraz uniwersalne mieszadło malarskie. Wśród asortymentu tej grupy znajdą Państwo szpachle służące do różnego typu tynku, gładzi szpachlowych, a także silikonu oraz szpachle uniwersalne. Wszystkie wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Dostępne w Bricoman szpachle malarskie mają zróżnicowany kształt. W zależności od potrzeb można wybrać szpachlę trapezową, kwadratową lub trójkątną. Do wyboru są również szpachle, o różnej wielkości rozpoczynają od 60 milimetrów szerokości. Wszystkie oferowane przez nas artykuły służące do malarskich prac przygotowawczych oprawione są w wygodne, antypoślizgowe rączki z tworzywa sztucznego lub drewna.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl