Agregat PlastCoat PC 1030 + kompresor C330 Wagner to zestaw przydatny każdej firmie budowlanej lub osobie prowadzącej własną działalność remontową. Dzięki niemu możesz bowiem znacząco przyspieszyć wykonywane przez siebie prace, a tym samym wykonać więcej zleceń w krótszym czasie. Zakup produktu to doskonała inwestycja w swój biznes!
Za pomocą agregatu tynkarskiego PlastCoat PC 1030 + kompresora C330 Wagner możesz wykonywać szereg prac wykończeniowych. Nadaje się do natryskowego kładzenia farb strukturalnych, klejów do dociepleń, tynków cienkowarstwowych, hydroizolacji, czy też gładzi szpachlowych. W związku z tym nie musisz nakładać ich ręcznie fragment po fragmencie, lecz błyskawicznie pokrywać całe ściany wybranymi preparatami.
Urządzenie jest małe i lekkie, dlatego świetnie sprawdza się przy transporcie i częstym zmienianiu miejsc zleceń. Jest także łatwy do utrzymania w czystości, a to za sprawą demontowalnego zbiornika, który można bez trudu umyć. Z kolei silnik bezszczotkowy sprawia, że agregat działa cicho, bezawaryjnie, a dzięki elektronicznej regulacji obrotów zapewnia wygodne dawkowanie preparatów.
Agregat PlastCoat PC 1030 + kompresor C330 Wagner zawiera akcesoria niezbędne do prawidłowego działania urządzenia. Znajdziesz wśród nich lancę automatyczną, wąż, skrzynkę narzędziową oraz komplet dysz, dzięki którym łatwo dostosujesz zestaw do prac, jakie chcesz wykonać.