Silikon sanitarny CS25 01 biały 280 ml
Zaprawa klejowa uelastyczniona Atlas to produkt stworzony z myślą o wszechstronnych zastosowaniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Idealna do montażu glazury, terakoty, gresu porcelanowego oraz naturalnych kamieni, zapewnia doskonałą przyczepność i trwałość. Jej cementowy skład sprawia, że charakteryzuje się obniżonym spływem, co umożliwia precyzyjne aplikowanie na powierzchnie pionowe oraz poziome.
Zaprawa ta została zaprojektowana z myślą o prostocie użytkowania. Posiada wydłużony czas otwarty pracy, co pozwala na dostosowanie i poprawki podczas układania płytek. Dzięki zwiększonej grubości warstwy sklejenia (od 2 do 10 mm) idealnie nadaje się do różnych formatów płytek, z maksymalnym rozmiarem do 30x30 cm. Oferuje także wysoką elastyczność, która jest niezbędna w pomieszczeniach narażonych na zmiany temperatury oraz wilgotności, takich jak kuchnie i łazienki.
Atlas, jako renomowany producent, zapewnia wysoką jakość swoich produktów, a zastosowanie zaprawy klejowej uelastycznionej to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie solidność i funkcjonalność w budownictwie.
| EAN : | 5905400618969 |
|---|---|
| Kolor : | Szary |
| Czas schnięcia (w godzinach) : | 24 |
| Głębokość transport [cm] : | 16 |
| Dodatkowe informacje : | Zalecana grubość warstwy 10 mm. Maksymalny format płytki: 30x30 cm. Typ kleju: cementowy. |
| Wysokość transport [cm] : | 8 |
| Waga transport [kg] : | 5 |
| Szerokość transport [cm] : | 30 |
| Zawartość (w kg) : | 5 |
Podmiot odpowiedzialny w UE :
Atlas Sp. z o.o.
Jana Kilińskiego 2
91-421 Łódź, Polska
wsparcie@atlas.com.pl
Silikon sanitarny CS25 01 biały 280 ml
Krzyżyki do glazury 1.5 mm opak. 200 szt.
Uni-grunt Atlas 1 kg
Klej montażowy Mamut Glue High Tack 290ml
Piana wężykowa Tiger Foam 750ml
Płytka ścienna biała 20x25 cm 1.4 m2