Stół roboczy do ukośnic GTA 2600 Bosch

Nr ref.: 899430 Kod: 0601B12300
Produkt na zamówienie
  • 629,00 zł brutto
  • 511,38 zł netto

Szczegółowy opis

Stół roboczy do ukośnic GTA 2600 od Bosch powinieneś poznać natychmiast, jeśli Twój warsztat potrzebuje niezawodnego partnera w dziedzinie cięcia. To zaawansowane urządzenie przekształci Twoje miejsce pracy w efektywną strefę twórczą. Stół został zaprojektowany z myślą o komfortowej i bezpiecznej pracy, a jego liczne funkcje pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Stół jest kompatybilny z różnymi modelami pił ukosowych (ukośnic) firmy Bosch, co czyni go wszechstronnym narzędziem dla każdego profesjonalisty czy majsterkowicza. Dzięki niemu Twoje projekty nabiorą nowego wymiaru, a praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa. Solidna i stabilna konstrukcja stołu pozwala unieść obciążenie nawet do 150 kg, co oznacza, że można na nim pracować z różnorodnymi materiałami bez obaw o wytrzymałość.

Jedną z głównych zalet tego stołu jest jego imponująca długość, sięgająca 2,6 metra. Możesz dzięki temu obsłużyć nawet dłuższe elementy – wygodnie i szybko. Stół został tak skonstruowany, że można go przygotować do pracy w ciągu zaledwie kilku sekund, bez użycia narzędzi. Blat wyposażono w rolkę i prowadnicę, co zapewnia optymalne podparcie podczas cięcia i obróbki dłuższych materiałów.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z krótkimi, czy długimi elementami, regulowany na wysokość wspornik gwarantuje stabilność i precyzję podczas pracy. Dodatkowo zestaw do montażu urządzenia z blokadą bezpieczeństwa zapewnia szybki i bezpieczny montaż, chroniąc użytkownika przed niepotrzebnymi ryzykiem.

Parametry techniczne

  • Waga transport (kg): 19
  • Długość transport (cm): 130
  • Wysokość transport (cm): 26.5
  • Szerokość transport (cm): 35.5
  • EAN: 3165140526128
  • Opakowanie: karton
  • Dodatkowe informacje: długość stołu do 2,6m, max obciązenie: do 150 kg, gotowy do pracy w ciągu kilku sekund dzięki bez narzędziowemu systemowi montażu, Blat stołu z rolką i prowadnicą zapewnia optymalne podparcie dłuższych elementów, Regulowany na wysokość wspornik zapewnia stabilną pracę, Zestaw do montażu urządzenia z blokadą bezpieczeństwa zapewnia szybki i bezpieczny montaż, Solidna i bardzo stabilna konstrukcja dzięki której stół może unieść obciążenie do 150kg, Przeznaczony do współpracy z wszystkimi modelami pił ukosowych (ukośnic) firmy BOSCH
  • Gwarancja: 2 LATA + 1 ROK
Napisz własną recenzję
Tylko recenzje potwierdzone zakupem będą publikowane. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto