Sprzedaż ratalna

Sprzedaż ratalna

Sprzedaż ratalna – tylko sklepy stacjonarne. Z kredytem ratalnym banku Credit Agricole S.A. oferowanym za pośrednictwem Oney Polska S.A. możesz już dziś realizować swoje plany, np. wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Kredyt ratalny to:

Zakupy od ręki

Nie odkładaj swoich planów na lepsze czasy. Dzięki kredytowi ratalnemu jeszcze dziś możesz opłacić zakupy o wartości do 30 000 zł. Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów.

Większe możliwości kredytowe

U nas możesz uzyskać większą kwotę kredytu, przedstawiając nam połączone dochody: swoje oraz współmałżonka.

Indywidualne dopasowanie

Spłatę pożyczonej kwoty możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

Niezmienne zasady

Z nami możesz mieć pewność, że odsetki będą naliczane jedynie od rzeczywistej kwoty zadłużenia, a wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy nie zostanie zmieniona.

 

nie dotyczy zakupów w sklepie internetowym

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2200 zł, całkowita kwota do zapłaty 2200 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 220 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.07.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Materiał ma charakter informacyjny i dotyczy kredytu na zakup towarów i usług banku Credit Agricole. Udzielenie kredytu zależy od zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegóły, regulamin promocji „1% miesięcznych kosztów w kredycie ratalnym w Bricoman” wraz z okresem obowiązywania dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta w Bricoman oraz na oney.com.pl Zasady dokumentowania dochodu dostępne pod numerem telefonu 71 799 70 08 lub 801 700 307. Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adresem przy ul. Ogrodowej 58, 00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 5.500.000 zł w całości wpłacony. Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.