Bricoman. Znamy się

Ci co się znają wiedzą, że w Bricomanie mamy profesjonalną ofertę i dedykowane usługi dla fachowców. Nasi pracownicy to kompetentni eksperci, którzy znają się na swojej pracy, rozumieją potrzeby Klientów i wspierają ich w codziennych wyzwaniach.

Umożliwiamy dokonanie zakupów za pomocą różnych kanałów dostępu i w sposób dostosowany do oczekiwań naszych Klientów. Zapewniamy szeroki zakres możliwości zakupu – bezpośrednio w sklepach stacjonarnych, przez internet, telefon czy e-mail, oraz różnorodne sposoby dostawy, w tym m.in. dowóz bezpośrednio na budowę czy transport z HDS. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z pomocy mobilnych Przedstawicieli Handlowych, którzy przygotują wycenę i kompletną ofertę.

Zakupy w Bricomanie to również wygoda – cały towar z oferty sieci jest dostępny od ręki, w ilościach hurtowych. Istnieje też możliwość sprowadzenia wybranych produktów na specjalne zamówienie Klienta. Przemyślany układ sklepów, dobre oznaczona ekspozycja oraz nowocześnie zaprojektowana strona internetowa pozwolą szybko odnaleźć potrzebne materiały i sprawnie zrobić zakupy. W sklepach stacjonarnych Bricoman dostępne są zewnętrzne place materiałów budowlanych z możliwością wjazdu samochodem, załadowania zakupów i zapłaty.

Bricoman. Znamy się

Nasze spoty TV

Spoty wizerunkowe