Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Folie izolacyjne do płytek

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Folie izolacyjne do płytek Folie izolacyjne do płytek, to wygodny w użyciu produkt w płynie nanoszony za pomocą pędzla, bądź wałka, służący do ochrony powierzchni narażonych na stały kontakt z parą wodną oraz wodą. Stosuje się je przede wszystkim w pomieszczeniach, takich jak łazienki oraz kuchnie i choć w prawdzie płytki ceramiczne w pewnym stopniu są na wilgoć uodpornione, tak niestety fugi pomiędzy nimi już nie. Co za tym idzie przepuszczają ją do wewnątrz, a brak odpowiedniej izolacji za pomocą folii może skutkować trwałym zawilgoceniem podłoża, jak również jego zagrzybieniem. Wilgoć może również doprowadzić do uszkodzenia naszej ceramicznej okładziny. By temu zapobiec, warto jest nanieść cienkie warstwy produktu, zwłaszcza w miejscach, gdzie wody gromadzi się najwięcej, czyli w okolicach prysznica, zlewu, wanny i na posadzce, a także przy pralce, najlepiej jednak z marginesem. By zabezpieczyć się bardziej, możemy nanieść je aż po sam sufit. Z naszej strony polecamy wyłącznie sprawdzone, wydajne i skuteczne produkty.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl