Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Pompa membranowa, ogrodowa, zanurzeniowa, hydrofor

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Pompa membranowa, ogrodowa, zanurzeniowa, hydrofor Dostępne w naszym sklepie pompy charakteryzują się różnorodnymi parametrami, które pozwolą państwu na wykorzystanie ich do wielu zadań zarówno w przydomowym ogródku, domu, jak również w przedsiębiorstwie. Specyficznym rodzajem pomp są hydrofory, których używa się głównie do pobierania wody z ujęć głębinowych, następnie używanej na przykład w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajduje się również wydajna pompa ogrodnicza, której charakterystyczną cechą jest wbudowany rozdrabniacz ciał stałych. Jej wykorzystanie w ogrodzie nie spowoduje zatem jej uszkodzenia i innych nieprzyjemnych niespodzianek. Możecie państwo również skorzystać z możliwości, jakie daje pompa zanurzeniowa i doskonale nadająca się do pompowania zanieczyszczonych lub toksycznych cieczy, pompa membranowa. Każdy typ wskazanej pompy dostępny jest w wielu wariantach oferujących różnorodne parametry i osprzęt, który doskonale uzupełni jej funkcjonalność. Ponadto każda z pomp posiada stosowne gwarancje producenta i sprawny serwis.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl