Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Suwmiarki, miary, punktaki, ołówki

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Suwmiarki, miary, punktaki, ołówki W ofercie sklepu Bricoman znajduje się szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi pomiarowych. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne suwmiarki umożliwiające dokonywanie szczegółowych pomiarów. W sprzedaży dostępne są tradycyjne suwmiarki o długości 150 mm, posiadające specjalny certyfikat potwierdzający pochodzenie i jakość urządzenia. Dodatkowo sklep oferuje suwmiarki z cyfrowym czytnikiem, zapewniające idealną dokładność pomiaru. W ofercie znajdują się też tradycyjne miary drewniane oraz miary zwijana. Standardowa miara drewniana ma zasięg 2 metry, a w przypadku miar zwijanych ich zasięg sięga 5 metrów. Miary zwijane produkowane są przez uznane firmy na rynku, w tym Beta i Pro. Uzupełnieniem narzędzi pomiarowych są profesjonalne znaczniki, w tym ołówki do różnego rodzaju materiałów (do szkła i metalu, do mokrych powierzchni, do kamienia), rysiki i kredki traserskie oraz markery. Możliwy jest także zakup całego zestawu traserskiego wyprodukowanego przez najlepszą na rynku firmę z branży (Irwin).
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl